اعمال حراجی زیبایی حس خوب به فرد تزریق می‌کنند


اعمال حراجی زیبایی حس خوب به فرد تزریق می‌کنند

یک جراح عمومی بیمارستان پاستور نو گفت: اگرچه خاستگاه اعمال جراحی زیبایی درمانی بوده است اما به مرور با نمایان‌شدن تاثیر این اعمال در روحیه افراد، تنوع و تعداد اعمال زیبایی افزایش پیدا کرد.
محمدنادر پورمند در گفت وگو با روابط عمومی بیمارستان پاستورنو بیان کرد: عمل های جراحی زیبایی اگرچه فلسفه اولیه آنها ناشی از مساله درمان بوده است اما به مرور به موازی آن جنبه زیبایی آنها نیز پررنگ تر شد و در مجموع نمی توان آثار دستیابی به حس خوب آنها را منکر شد..
وی تشریح کرد: در سال‌های دور رواج اعمال جراحی زیبایی بسیاری از افرادی که به جهت ژنتیکی شکم شان بزرگ بود و یا بر شکم شان بر اثر کاهش وزن بسیار زیاد شل و افتاده می شد و همچنین دسته از زنان به جهت بزرگی سایز سینه که دچار آرتروز مهره های گردنی می شدند و این موارد بستر چاره جویی پزشکی برای درمان تبعات ناشی از این مساله را کلید زد و علم پزشکی بر آن شد که در جهت درمان این مساله اقدام کند .
پورمند افزود: برای این افراد چنین اعمالی جنبه زیبایی آنها مطرح نیست بلکه درمان به حساب می آیند چرا که مانع بروز تبعات ناشی از این نامتناسبی ظاهر بدنی در آنها می شود.
این متخصص زیبایی افزود: در گذر ایام و پس از تداوم انجام این اعمال درمانی‌، آثار روانی مثبت آنها بر بیماران آشکار و آشکارتر شد و متوجه شدند که حس و حال روحی و روانی خوبی را تجربه می‌کنند و این مساله باعث شد که به مرور جنبه زیبایی این اعمال پررنگ‌تر و تعداد و تنوع آنها روز افزون شود.
وی تصریح کرد: ناگفته نماند انجام اعمال زیبایی در بسیاری از موارد در ارتقاء کیفیت زناشویی و روابط زن و مرد تاثیر چشمگیری دارد و در عین حال انجام این اعمال در افراد پیش از سن ازدواج به افزایش میزان اعتماد به نفس آنها کمک می کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به بیمارستان پاستور نو تهران است.